Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Szczecin Główny   00:06 R 88252
zwiń rozwiń Szczecin Port Centralny 00:08 00:09  
zwiń rozwiń Szczecin Zdroje 00:16 00:16  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 00:19 00:20  
zwiń rozwiń Szczecin Zdunowo 00:24 00:25  
zwiń rozwiń Reptowo 00:29 00:30  
zwiń rozwiń Miedwiecko 00:34 00:34  
zwiń rozwiń Grzędzice Stargardzkie 00:37 00:38  
zwiń rozwiń Stargard 00:44    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • dostęp dla wózków inwalidzkich
  • klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się