Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Szczecin Główny   06:57 TLK83102 OSTERWA
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 07:10 07:11  
zwiń rozwiń Stargard 07:28 07:29  
zwiń rozwiń Choszczno 07:51 07:52  
zwiń rozwiń Dobiegniew 08:17 08:18  
zwiń rozwiń Krzyż 08:35 08:36  
zwiń rozwiń Wronki 08:57 08:58  
zwiń rozwiń Szamotuły 09:09 09:10  
zwiń rozwiń Poznań Główny 09:34 09:37  
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 09:59 10:05  
zwiń rozwiń Jarocin 10:26 10:27  
zwiń rozwiń Pleszew 10:40 10:41  
zwiń rozwiń Ostrów Wielkopolski 10:59 11:01  
zwiń rozwiń Ostrzeszów 11:17 11:18  
zwiń rozwiń Kępno 11:31 11:32  
zwiń rozwiń Kluczbork 11:56 11:57  
zwiń rozwiń Olesno Śląskie 12:10 12:11  
zwiń rozwiń Lubliniec 12:31 12:32  
zwiń rozwiń Częstochowa Stradom 12:56 12:57  
zwiń rozwiń Koniecpol 13:25 13:26  
zwiń rozwiń Miechów 14:01 14:02  
zwiń rozwiń Kraków Główny 14:30    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się