Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kraków Główny   11:20 IC 35106 SUKIENNICE
zwiń rozwiń Koniecpol      
zwiń rozwiń Częstochowa 12:47 12:51  
zwiń rozwiń Radomsko 13:14 13:15  
zwiń rozwiń Piotrków Trybunalski 13:45 13:45  
zwiń rozwiń Łódź Widzew 14:25 14:27  
zwiń rozwiń Zgierz 14:39 14:40  
zwiń rozwiń Łowicz Główny 15:20 15:21  
zwiń rozwiń Kutno 15:48 15:59  
zwiń rozwiń Włocławek 16:41 16:42  
zwiń rozwiń Aleksandrów Kujawski 17:10 17:11  
zwiń rozwiń Toruń Główny 17:24 17:26  
zwiń rozwiń Solec Kujawski 17:45 17:46  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Wschód 17:55 17:56  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Leśna 18:00 18:01  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Główna 18:06 18:51  
zwiń rozwiń Laskowice Pomorskie 19:29 19:30  
zwiń rozwiń Tczew 20:16 20:17  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 20:34 20:37  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 20:41 20:42  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa 20:46 20:47  
zwiń rozwiń Sopot 20:51 20:52  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 21:00    

Dalsze informacje:

  • PKP Intercity
  • wagon gastronomiczny
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • rezerwacja obowiązkowa
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • klimatyzacja
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ