Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Gdańska   13:55 KM 19611 R90
zwiń rozwiń Warszawa ZOO 13:57 13:57  
zwiń rozwiń Warszawa Praga 14:01 14:01  
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 14:03 14:04  
zwiń rozwiń Warszawa Żerań 14:06 14:07  
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 14:09 14:10  
zwiń rozwiń Warszawa Choszczówka 14:12 14:13  
zwiń rozwiń Legionowo 14:17 14:18  
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 14:20 14:20  
zwiń rozwiń Chotomów 14:22 14:23  
zwiń rozwiń Janówek 14:28 14:28  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 14:31 14:32  
zwiń rozwiń Modlin 14:35 14:36  
zwiń rozwiń Pomiechówek 14:39 14:39  
zwiń rozwiń Brody Warszawskie 14:43 14:43  
zwiń rozwiń Studzianki Nowe 14:46 14:46  
zwiń rozwiń Nasielsk 14:50    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się