Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Gdańska   13:55 KM 19611 R90
zwiń rozwiń Warszawa ZOO 13:57 13:57  
zwiń rozwiń Warszawa Praga 14:01 14:01  
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 14:03 14:04  
zwiń rozwiń Warszawa Żerań 14:06 14:07  
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 14:09 14:10  
zwiń rozwiń Warszawa Choszczówka 14:12 14:13  
zwiń rozwiń Legionowo 14:17 14:18  
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 14:20 14:20  
zwiń rozwiń Chotomów 14:22 14:23  
zwiń rozwiń Janówek 14:28 14:28  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 14:31 14:32  
zwiń rozwiń Modlin 14:35 14:36  
zwiń rozwiń Pomiechówek 14:39 14:39  
zwiń rozwiń Brody Warszawskie 14:43 14:43  
zwiń rozwiń Studzianki Nowe 14:46 14:46  
zwiń rozwiń Nasielsk 14:50    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ