Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Milano Centrale   19:25 R 24962
zwiń rozwiń Milano Porta Garibaldi 19:34 19:35  
zwiń rozwiń Milano Bovisa 19:41 19:42 R 10377
zwiń rozwiń Saronno 19:54 19:54  
zwiń rozwiń Rescaldina 19:58 20:00  
zwiń rozwiń Castellanza 20:04 20:05  
zwiń rozwiń Busto Arsizio Nord 20:07 20:07  
zwiń rozwiń Ferno-Lonate Pozzolo 20:12 20:12  
zwiń rozwiń Malpensa Aeroporto 20:16 20:17  
zwiń rozwiń Malpensa Aeroporto T2 20:22    

Dalsze informacje:

  • wagon bezpośredni
  • miejsce postoju wózków inwalidzkich
  • miejsce postoju wózków inwalidzkich (Milano Bovisa --> Malpensa Aeroporto T2)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ