Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf   19:03 92630
zwiń rozwiń Bad Kösen 19:09 19:09  
zwiń rozwiń Großheringen 19:14 19:14  
zwiń rozwiń Bad Sulza 19:16 19:16  
zwiń rozwiń Niedertrebra 19:20 19:20  
zwiń rozwiń Apolda 19:24 19:25  
zwiń rozwiń Oßmannstedt 19:30 19:30  
zwiń rozwiń Weimar 19:36 19:39  
zwiń rozwiń Hopfgarten(Weimar) 19:44 19:44  
zwiń rozwiń Vieselbach 19:48 19:48  
zwiń rozwiń Erfurt Hbf 19:55 20:00  
zwiń rozwiń Erfurt-Bischleben 20:04 20:05  
zwiń rozwiń Neudietendorf 20:09 20:10  
zwiń rozwiń Wandersleben 20:13 20:13  
zwiń rozwiń Seebergen 20:16 20:17  
zwiń rozwiń Gotha 20:20 20:21  
zwiń rozwiń Fröttstädt 20:27 20:27  
zwiń rozwiń Mechterstädt 20:30 20:30  
zwiń rozwiń Sättelstädt 20:32 20:33  
zwiń rozwiń Schönau(Hörsel) 20:35 20:36  
zwiń rozwiń Wutha 20:38 20:38  
zwiń rozwiń Eisenach 20:43    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się