Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   04:47 KD 69561
zwiń rozwiń Wrocław Muchobór 04:53 04:53  
zwiń rozwiń Wrocław Nowy Dwór 04:56 04:56  
zwiń rozwiń Wrocław Żerniki 04:59 04:59  
zwiń rozwiń Wrocław Leśnica 05:02 05:03  
zwiń rozwiń Mrozów 05:07 05:08  
zwiń rozwiń Miękinia 05:10 05:11  
zwiń rozwiń Przedmoście Święte 05:15 05:15  
zwiń rozwiń Środa Śląska 05:18 05:19  
zwiń rozwiń Malczyce 05:24 05:24  
zwiń rozwiń Szczedrzykowice 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Jaśkowice Legnickie 05:33 05:33  
zwiń rozwiń Legnica 05:41 05:42  
zwiń rozwiń Jezierzany 05:46 05:47  
zwiń rozwiń Miłkowice 05:51 05:51  
zwiń rozwiń Chojnów 05:57 05:57  
zwiń rozwiń Osetnica 06:01 06:02  
zwiń rozwiń Okmiany 06:05 06:06  
zwiń rozwiń Tomaszów Bolesławiecki 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Bolesławiec 06:16 06:17  
zwiń rozwiń Zebrzydowa 06:24 06:25  
zwiń rozwiń Zagajnik 06:29 06:29  
zwiń rozwiń Węgliniec 06:34 06:45  
zwiń rozwiń Gierałtów Wykroty 06:55 06:56  
zwiń rozwiń Gierałtów 07:01 07:01  
zwiń rozwiń Lubań Śląski 07:12    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • klimatyzacja
  • Koleje Dolnośląskie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się