Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Gdańska   12:32 KM 19609 R90
zwiń rozwiń Warszawa ZOO 12:34 12:34  
zwiń rozwiń Warszawa Praga 12:38 12:38  
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 12:40 12:41  
zwiń rozwiń Warszawa Żerań 12:43 12:44  
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 12:46 12:47  
zwiń rozwiń Warszawa Choszczówka 12:49 12:50  
zwiń rozwiń Legionowo 12:54 12:55  
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 12:57 12:57  
zwiń rozwiń Chotomów 12:59 13:00  
zwiń rozwiń Janówek 13:05 13:05  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 13:08 13:08  
zwiń rozwiń Modlin 13:12 13:12  
zwiń rozwiń Pomiechówek 13:15 13:16  
zwiń rozwiń Brody Warszawskie 13:19 13:20  
zwiń rozwiń Studzianki Nowe 13:22 13:23  
zwiń rozwiń Nasielsk 13:26    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się