Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Gdańska   12:32 KM 19609 R90
zwiń rozwiń Warszawa ZOO 12:34 12:34  
zwiń rozwiń Warszawa Praga 12:38 12:38  
zwiń rozwiń Warszawa Toruńska 12:40 12:41  
zwiń rozwiń Warszawa Żerań 12:43 12:44  
zwiń rozwiń Warszawa Płudy 12:46 12:47  
zwiń rozwiń Warszawa Choszczówka 12:49 12:50  
zwiń rozwiń Legionowo 12:54 12:55  
zwiń rozwiń Legionowo Przystanek 12:57 12:57  
zwiń rozwiń Chotomów 12:59 13:00  
zwiń rozwiń Janówek 13:05 13:05  
zwiń rozwiń Nowy Dwór Mazowiecki 13:08 13:08  
zwiń rozwiń Modlin 13:12 13:12  
zwiń rozwiń Pomiechówek 13:15 13:16  
zwiń rozwiń Brody Warszawskie 13:19 13:20  
zwiń rozwiń Studzianki Nowe 13:22 13:23  
zwiń rozwiń Nasielsk 13:26    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ