Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   03:41 KM 19950 RE1
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 03:47 03:48  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 03:52 03:53  
zwiń rozwiń Grodzisk Mazowiecki PKP 04:13 04:14  
zwiń rozwiń Jaktorów 04:17 04:18  
zwiń rozwiń Międzyborów 04:21 04:22  
zwiń rozwiń Żyrardów 04:24 04:25  
zwiń rozwiń Sucha Żyrardowska 04:30 04:30  
zwiń rozwiń Jesionka 04:32 04:33  
zwiń rozwiń Radziwiłłów Mazowiecki 04:36 04:36  
zwiń rozwiń Skierniewice Rawka 04:40 04:40  
zwiń rozwiń Skierniewice 04:44    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie
  • bezpłatne Wifi

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się