Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia   15:19 TLK18106 MONIUSZKO
zwiń rozwiń Warszawa Centralna 15:25 15:30  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 15:34 15:35  
zwiń rozwiń Sochaczew 16:07 16:12  
zwiń rozwiń Łowicz Główny 16:40 16:41  
zwiń rozwiń Żychlin 17:07 17:08  
zwiń rozwiń Kutno 17:20 17:21  
zwiń rozwiń Włocławek 18:05 18:21  
zwiń rozwiń Aleksandrów Kujawski 18:50 18:51  
zwiń rozwiń Toruń Główny 19:04 19:06  
zwiń rozwiń Solec Kujawski 19:25 19:26  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Wschód 19:35 19:36  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Leśna 19:40 19:41  
zwiń rozwiń Bydgoszcz Główna 19:46 19:51  
zwiń rozwiń Nakło nad Notecią 20:16 20:17  
zwiń rozwiń Wyrzysk Osiek 20:33 20:34  
zwiń rozwiń Piła Główna 21:02 21:12 ZKA18106 MONIUSZKO
zwiń rozwiń Wałcz 21:52 21:54  
zwiń rozwiń Tuczno Krajeńskie 22:29 22:30  
zwiń rozwiń Kalisz Pomorski 23:10 23:11  
zwiń rozwiń Recz Pomorski 23:41 23:42  
zwiń rozwiń Stargard 00:22 00:24  
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 00:54 00:56  
zwiń rozwiń Szczecin Główny 01:11    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl. (Piła Główna --> Szczecin Główny)
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Warszawa Wschodnia --> Piła Główna)
  • przewóz przesyłek konduktorskich (Warszawa Wschodnia --> Bydgoszcz Główna)
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar (Warszawa Wschodnia --> Piła Główna)
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6 (Warszawa Wschodnia --> Piła Główna)
  • Uwaga! Zastępcza Komunikacja Autobusowa na części trasy (Piła Główna --> Szczecin Główny)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się