Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   18:26 TLK64100 SKRZYCZNE
zwiń rozwiń Oława 18:42 18:43  
zwiń rozwiń Brzeg 18:54 18:55  
zwiń rozwiń Opole Główne 19:21 19:26  
zwiń rozwiń Gogolin 19:48 19:49  
zwiń rozwiń Zdzieszowice 20:01 20:02  
zwiń rozwiń Kędzierzyn-Koźle 20:16 20:24  
zwiń rozwiń Kuźnia Raciborska 20:46 20:47  
zwiń rozwiń Rybnik 21:15 21:26  
zwiń rozwiń Żory 21:45 21:46  
zwiń rozwiń Pszczyna 22:19 22:23  
zwiń rozwiń Czechowice-Dziedzice 22:31 22:32  
zwiń rozwiń Bielsko-Biała Główna 22:43    

Dalsze informacje:

  • PKP Intercity
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
  • przewóz przesyłek konduktorskich

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ