Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Szczecin Główny   07:16 TLK85100 GRYF
zwiń rozwiń Szczecin Dąbie 07:31 07:32  
zwiń rozwiń Stargard 07:50 07:51  
zwiń rozwiń Chociwel 08:08 08:09  
zwiń rozwiń Runowo Pomorskie 08:20 08:21  
zwiń rozwiń Łobez 08:29 08:30  
zwiń rozwiń Świdwin 08:43 08:44  
zwiń rozwiń Białogard 09:03 09:07  
zwiń rozwiń Koszalin 09:21 09:22  
zwiń rozwiń Sławno 09:44 09:45  
zwiń rozwiń Słupsk 10:02 10:03  
zwiń rozwiń Lębork 10:38 10:39  
zwiń rozwiń Wejherowo 11:01 11:02  
zwiń rozwiń Rumia 11:12 11:13  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 11:22 11:40  
zwiń rozwiń Sopot 11:47 11:48  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa 11:52 11:53  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 11:57 11:59  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 12:04 12:07  
zwiń rozwiń Tczew 12:27 12:28  
zwiń rozwiń Malbork 12:41 12:42  
zwiń rozwiń Elbląg 13:00 13:01  
zwiń rozwiń Pasłęk 13:17 13:18  
zwiń rozwiń Morąg 13:43 13:44  
zwiń rozwiń Olsztyn Zachodni 14:18 14:19  
zwiń rozwiń Olsztyn Główny 14:22    

Dalsze informacje:

  • wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • przewóz przesyłek konduktorskich
  • sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
  • PKP Intercity
  • rezerwacja obowiązkowa
  • miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się