Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Sofia   17:00 R 7624
zwiń rozwiń Sofia Sever 17:05 17:06  
zwiń rozwiń Svoge 17:35 17:36  
zwiń rozwiń Lakatnik 17:53 17:54  
zwiń rozwiń Zverino 18:13 18:14  
zwiń rozwiń Mezdra 18:31 18:49  
zwiń rozwiń Vraca 19:03 19:05  
zwiń rozwiń Beli Izvor 19:15 19:16  
zwiń rozwiń Krivodol 19:25 19:26  
zwiń rozwiń Rakevo 19:33 19:33  
zwiń rozwiń Bojchinovci 19:43    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się