Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf   22:05 92636
zwiń rozwiń Bad Kösen 22:11 22:11  
zwiń rozwiń Großheringen 22:15 22:16  
zwiń rozwiń Bad Sulza 22:18 22:18  
zwiń rozwiń Niedertrebra 22:22 22:22  
zwiń rozwiń Apolda 22:26 22:27  
zwiń rozwiń Oßmannstedt 22:32 22:32  
zwiń rozwiń Weimar 22:38 22:40  
zwiń rozwiń Hopfgarten(Weimar) 22:45 22:45  
zwiń rozwiń Vieselbach 22:49 22:49  
zwiń rozwiń Erfurt Hbf 22:55    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się