Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Saalfeld(Saale)   21:35 74679
zwiń rozwiń Rudolstadt-Schwarza 21:40 21:40  
zwiń rozwiń Rudolstadt(Thür) 21:45 21:46  
zwiń rozwiń Uhlstädt 21:51 21:52  
zwiń rozwiń Zeutsch 21:55 21:55  
zwiń rozwiń Orlamünde 21:58 21:59  
zwiń rozwiń Kahla(Thür) 22:03 22:03  
zwiń rozwiń Rothenstein(Saale) 22:07 22:08  
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz 22:11 22:12  
zwiń rozwiń Jena Paradies 22:16 22:17  
zwiń rozwiń Jena Saalbf 22:19 22:19  
zwiń rozwiń Jena-Zwätzen 22:22 22:22  
zwiń rozwiń Porstendorf 22:25 22:25  
zwiń rozwiń Dornburg(Saale) 22:29 22:29  
zwiń rozwiń Camburg(Saale) 22:34 22:35  
zwiń rozwiń Großheringen 22:41    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ