Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Sofia   12:00 R 7622
zwiń rozwiń Svoge 12:34 12:35  
zwiń rozwiń Zverino 13:09 13:10  
zwiń rozwiń Mezdra 13:26 13:39  
zwiń rozwiń Vraca 13:53 13:55  
zwiń rozwiń Beli Izvor 14:05 14:06  
zwiń rozwiń Krivodol 14:15 14:16  
zwiń rozwiń Rakevo 14:23 14:23  
zwiń rozwiń Bojchinovci 14:33 14:34  
zwiń rozwiń Marchevo 14:40 14:41  
zwiń rozwiń Gabrovnica 14:48 14:48  
zwiń rozwiń Dolno Cerovene 14:57 14:57  
zwiń rozwiń Medkovec 15:03 15:04  
zwiń rozwiń Brusarci 15:13 15:16  
zwiń rozwiń Drenovec 15:26 15:27  
zwiń rozwiń Vodnjanvci 15:37 15:37  
zwiń rozwiń Oreshec 15:50 15:52  
zwiń rozwiń Dimovo 16:05 16:06  
zwiń rozwiń Sracimir 16:18 16:19  
zwiń rozwiń Zheglica 16:28 16:28  
zwiń rozwiń Vidbol 16:37 16:37  
zwiń rozwiń Vidin 16:50    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się