Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Eisenach   18:08 92633
zwiń rozwiń Wutha 18:12 18:12  
zwiń rozwiń Schönau(Hörsel) 18:14 18:15  
zwiń rozwiń Sättelstädt 18:17 18:18  
zwiń rozwiń Mechterstädt 18:20 18:20  
zwiń rozwiń Fröttstädt 18:23 18:24  
zwiń rozwiń Gotha 18:29 18:31  
zwiń rozwiń Seebergen 18:35 18:35  
zwiń rozwiń Wandersleben 18:39 18:39  
zwiń rozwiń Neudietendorf 18:42 18:43  
zwiń rozwiń Erfurt-Bischleben 18:47 18:47  
zwiń rozwiń Erfurt Hbf 18:53 19:03  
zwiń rozwiń Vieselbach 19:09 19:09  
zwiń rozwiń Hopfgarten(Weimar) 19:13 19:13  
zwiń rozwiń Weimar 19:19 19:20  
zwiń rozwiń Oßmannstedt 19:25 19:25  
zwiń rozwiń Apolda 19:30 19:31  
zwiń rozwiń Niedertrebra 19:35 19:35  
zwiń rozwiń Bad Sulza 19:39 19:39  
zwiń rozwiń Großheringen 19:42 19:42  
zwiń rozwiń Bad Kösen 19:46 19:46  
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf 19:51    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się