Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   02:57 SKM95705
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 02:59 03:00  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 03:02 03:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 03:04 03:04  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 03:06 03:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 03:09 03:09  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 03:12 03:12  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 03:14 03:14  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 03:16 03:16  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 03:18 03:18  
zwiń rozwiń Sopot 03:20 03:21  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 03:23 03:23  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 03:26 03:26  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 03:28 03:29  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 03:31 03:32  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 03:34 03:35  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 03:36 03:37  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 03:40 03:40  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 03:42 03:42  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 03:44 03:45  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 03:46 03:46  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 03:50 03:51  
zwiń rozwiń Rumia 03:53 03:54  
zwiń rozwiń Reda 03:58 03:58  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 04:01 04:01  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 04:04 04:05  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 04:07 04:07  
zwiń rozwiń Wejherowo 04:10    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się