Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   05:26 KD 69301
zwiń rozwiń Smardzów Wrocławski 05:35 05:35  
zwiń rozwiń Żórawina 05:40 05:40  
zwiń rozwiń Węgry 05:45 05:46  
zwiń rozwiń Boreczek 05:50 05:51  
zwiń rozwiń Warkocz 05:55 05:56  
zwiń rozwiń Strzelin 06:00 06:00  
zwiń rozwiń Biały Kościół 06:05 06:06  
zwiń rozwiń Henryków 06:12 06:15  
zwiń rozwiń Ziębice 06:20 06:20  
zwiń rozwiń Starczów 06:28 06:28  
zwiń rozwiń Kamieniec Ząbkowicki 06:33 06:36  
zwiń rozwiń Suszka 06:40 06:41  
zwiń rozwiń Bardo Przyłęk 06:45 06:46  
zwiń rozwiń Bardo Śląskie 06:49 06:50  
zwiń rozwiń Ławica 06:56 06:56  
zwiń rozwiń Kłodzko Główne 07:01 07:09  
zwiń rozwiń Kłodzko Miasto 07:12 07:25  
zwiń rozwiń Kłodzko Książek 07:30 07:30  
zwiń rozwiń Kłodzko Zagórze 07:35 07:35  
zwiń rozwiń Stary Wielisław 07:40 07:40  
zwiń rozwiń Polanica-Zdrój 07:48 07:48  
zwiń rozwiń Szczytna 08:00 08:00  
zwiń rozwiń Duszniki-Zdrój 08:09 08:09  
zwiń rozwiń Kulin Kłodzki 08:16 08:16  
zwiń rozwiń Lewin Kłodzki 08:28 08:28  
zwiń rozwiń Kudowa-Zdrój 08:34    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • klimatyzacja
  • Koleje Dolnośląskie
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się