Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Otwock   20:26 SKW92362 S1
zwiń rozwiń Świder 20:29 20:29  
zwiń rozwiń Józefów 20:31 20:31  
zwiń rozwiń Michalin 20:34 20:34  
zwiń rozwiń Warszawa Falenica 20:36 20:36  
zwiń rozwiń Warszawa Miedzeszyn 20:38 20:38  
zwiń rozwiń Warszawa Radość 20:41 20:41  
zwiń rozwiń Warszawa Międzylesie 20:44 20:44  
zwiń rozwiń Warszawa Anin 20:46 20:46  
zwiń rozwiń Warszawa Wawer 20:49 20:49  
zwiń rozwiń Warszawa Gocławek 20:51 20:51  
zwiń rozwiń Warszawa Olszynka Grochowska 20:54 20:54  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 20:59 21:00  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 21:02 21:02  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 21:05 21:05  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 21:07 21:09  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 21:11 21:11  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 21:14 21:17  
zwiń rozwiń Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:23 21:23  
zwiń rozwiń Warszawa Rakowiec 21:25 21:25  
zwiń rozwiń Warszawa Żwirki i Wigury 21:27 21:27  
zwiń rozwiń Warszawa Służewiec 21:29    

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się