Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wrocław Główny   20:54 R 66337
zwiń rozwiń Smardzów Wrocławski 21:02 21:03  
zwiń rozwiń Żórawina 21:07 21:08  
zwiń rozwiń Węgry 21:13 21:13  
zwiń rozwiń Boreczek 21:18 21:18  
zwiń rozwiń Warkocz 21:23 21:23  
zwiń rozwiń Strzelin 21:27 21:28  
zwiń rozwiń Biały Kościół 21:33 21:34  
zwiń rozwiń Henryków 21:39 21:40  
zwiń rozwiń Ziębice 21:45 21:45  
zwiń rozwiń Starczów 21:53 21:54  
zwiń rozwiń Kamieniec Ząbkowicki 21:59 22:00  
zwiń rozwiń Suszka 22:06 22:06  
zwiń rozwiń Bardo Przyłęk 22:11 22:11  
zwiń rozwiń Bardo Śląskie 22:14 22:15  
zwiń rozwiń Ławica 22:21 22:21  
zwiń rozwiń Kłodzko Główne 22:25    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się