Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Oleśnica   16:04 R 66953 NYSA I/9
zwiń rozwiń Wrocław Psie Pole 16:21 16:22   II/1
zwiń rozwiń Wrocław Sołtysowice 16:25 16:25   I/1
zwiń rozwiń Wrocław Nadodrze 16:30 16:31   II/1
zwiń rozwiń Wrocław Mikołajów 16:35 16:36 R 66952 NYSA II/2
zwiń rozwiń Wrocław Główny 16:41 16:44 R 66953 NYSA IV/8
zwiń rozwiń Żórawina 16:56 16:56   I/1
zwiń rozwiń Węgry 17:01 17:01   II/1
zwiń rozwiń Boreczek 17:06 17:06   II/1
zwiń rozwiń Strzelin 17:14 17:14   II/1
zwiń rozwiń Biały Kościół 17:20 17:20   II/1
zwiń rozwiń Henryków 17:26 17:30   I/3
zwiń rozwiń Ziębice 17:35 17:35   I/1
zwiń rozwiń Kamieniec Ząbkowicki 17:47 17:48   I/1
zwiń rozwiń Bardo Śląskie 17:58 17:59   I/1
zwiń rozwiń Kłodzko Główne 18:10     I/1

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się