Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Szczecin Główny   06:05 RE 5819
zwiń rozwiń Szczecin Gumieńce 06:10 06:11  
zwiń rozwiń Tantow(Gr)      
zwiń rozwiń Tantow 06:24 06:25  
zwiń rozwiń Petershagen(Uckerm) 06:30 06:31  
zwiń rozwiń Casekow 06:34 06:35  
zwiń rozwiń Schönow(Angerm) 06:39 06:39  
zwiń rozwiń Passow(Uckermark) 06:46 06:48  
zwiń rozwiń Angermünde 07:05 07:07  
zwiń rozwiń Eberswalde Hbf 07:22 07:24  
zwiń rozwiń Bernau(b Berlin) 07:40 07:41  
zwiń rozwiń Berlin-Lichtenberg 08:00    

Dalsze informacje:

  • Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się