Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Piaseczno   07:20 KM 19512 R8
zwiń rozwiń Nowa Iwiczna 07:24 07:25  
zwiń rozwiń Warszawa Jeziorki 07:29 07:30  
zwiń rozwiń Warszawa Dawidy 07:35 07:36  
zwiń rozwiń Warszawa Okęcie 07:42 07:44  
zwiń rozwiń Warszawa Służewiec 07:47 07:49  
zwiń rozwiń Warszawa Żwirki i Wigury 07:51 07:51  
zwiń rozwiń Warszawa Rakowiec 07:53 07:53  
zwiń rozwiń Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 07:56 07:57  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 08:01 08:02  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 08:05 08:06  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 08:08 08:09  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 08:12 08:12  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 08:14 08:15  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 08:17 08:18  
zwiń rozwiń Warszawa Olszynka Grochowska 08:22 08:22  
zwiń rozwiń Warszawa Gocławek 08:25 08:25  
zwiń rozwiń Warszawa Wawer 08:27 08:28  
zwiń rozwiń Warszawa Anin 08:30 08:30  
zwiń rozwiń Warszawa Międzylesie 08:32 08:32  
zwiń rozwiń Warszawa Radość 08:35 08:35  
zwiń rozwiń Warszawa Miedzeszyn 08:37 08:38  
zwiń rozwiń Warszawa Falenica 08:40 08:40  
zwiń rozwiń Michalin 08:42 08:43  
zwiń rozwiń Józefów 08:45 08:45  
zwiń rozwiń Świder 08:48 08:48  
zwiń rozwiń Otwock 08:51    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ