Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Malbork   12:42 R 95942 II/4
zwiń rozwiń Gościszewo 12:49 12:50   I/1
zwiń rozwiń Sztum 12:56 12:57   I/3
zwiń rozwiń Sztumska Wieś 13:00 13:01   I/1
zwiń rozwiń Ryjewo 13:07 13:08   II/1
zwiń rozwiń Brachlewo 13:12 13:12   I/1
zwiń rozwiń Kwidzyn 13:21 13:22   I/2
zwiń rozwiń Sadlinki 13:29 13:30   II/3
zwiń rozwiń Dziwno 13:35 13:36   I/1
zwiń rozwiń Gardeja 13:40 13:40   II/2
zwiń rozwiń Rogóźno Pomorskie 13:47 13:47    
zwiń rozwiń Grudziądz 14:02      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • klimatyzacja
  • WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się