Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Großheringen   12:20 74664
zwiń rozwiń Camburg(Saale) 12:26 12:26  
zwiń rozwiń Dornburg(Saale) 12:31 12:32  
zwiń rozwiń Porstendorf 12:35 12:35  
zwiń rozwiń Jena-Zwätzen 12:38 12:38  
zwiń rozwiń Jena Saalbf 12:41 12:41  
zwiń rozwiń Jena Paradies 12:43 12:45  
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz 12:49 12:51  
zwiń rozwiń Kahla(Thür) 12:57 12:58  
zwiń rozwiń Orlamünde 13:02 13:02  
zwiń rozwiń Uhlstädt 13:08 13:08  
zwiń rozwiń Rudolstadt(Thür) 13:14 13:14  
zwiń rozwiń Rudolstadt-Schwarza 13:18 13:18  
zwiń rozwiń Saalfeld(Saale) 13:24    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ