Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Großheringen   09:20 74658
zwiń rozwiń Camburg(Saale) 09:26 09:26  
zwiń rozwiń Dornburg(Saale) 09:31 09:32  
zwiń rozwiń Porstendorf 09:35 09:35  
zwiń rozwiń Jena-Zwätzen 09:38 09:38  
zwiń rozwiń Jena Saalbf 09:41 09:41  
zwiń rozwiń Jena Paradies 09:43 09:45  
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz 09:53    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ