Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Główna   14:20 SKM58831 S2 SPRINTER
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 14:24 14:25  
zwiń rozwiń Rumia 14:29 14:30  
zwiń rozwiń Reda 14:34 14:35  
zwiń rozwiń Wejherowo 14:42 14:43  
zwiń rozwiń Gościcino Wejherowskie 14:47 14:54  
zwiń rozwiń Luzino 14:58 14:58  
zwiń rozwiń Strzebielino Morskie 15:02 15:02  
zwiń rozwiń Bożepole Wielkie 15:06 15:06  
zwiń rozwiń Godętowo 15:11 15:11  
zwiń rozwiń Lębork Mosty 15:15 15:16  
zwiń rozwiń Lębork 15:19 15:19  
zwiń rozwiń Leśnice 15:24 15:24  
zwiń rozwiń Pogorzelice 15:26 15:26  
zwiń rozwiń Potęgowo 15:33 15:33  
zwiń rozwiń Głuszyno Pomorskie 15:37 15:37  
zwiń rozwiń Strzyżyno Słupskie 15:40 15:40  
zwiń rozwiń Damnica 15:44 15:49  
zwiń rozwiń Jezierzyce Słupskie 15:56 15:56  
zwiń rozwiń Słupsk 16:04    

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się