Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Główna   14:20 SKM58831 S2 SPRINTER
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 14:24 14:25  
zwiń rozwiń Rumia 14:29 14:30  
zwiń rozwiń Reda 14:34 14:35  
zwiń rozwiń Wejherowo 14:42 14:43  
zwiń rozwiń Gościcino Wejherowskie 14:47 14:54  
zwiń rozwiń Luzino 14:58 14:58  
zwiń rozwiń Strzebielino Morskie 15:02 15:02  
zwiń rozwiń Bożepole Wielkie 15:06 15:06  
zwiń rozwiń Godętowo 15:11 15:11  
zwiń rozwiń Lębork Mosty 15:15 15:16  
zwiń rozwiń Lębork 15:19 15:19  
zwiń rozwiń Leśnice 15:24 15:24  
zwiń rozwiń Pogorzelice 15:26 15:26  
zwiń rozwiń Potęgowo 15:33 15:33  
zwiń rozwiń Głuszyno Pomorskie 15:37 15:37  
zwiń rozwiń Strzyżyno Słupskie 15:40 15:40  
zwiń rozwiń Damnica 15:44 15:49  
zwiń rozwiń Jezierzyce Słupskie 15:56 15:56  
zwiń rozwiń Słupsk 16:04    

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ