Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Otwock     20:26   SKW92362 S1
zwiń rozwiń Świder 20:29   20:29    
zwiń rozwiń Józefów 20:31   20:31    
zwiń rozwiń Michalin 20:34   20:34    
zwiń rozwiń Warszawa Falenica 20:36   20:36    
zwiń rozwiń Warszawa Miedzeszyn 20:38   20:38    
zwiń rozwiń Warszawa Radość 20:41   20:41    
zwiń rozwiń Warszawa Międzylesie 20:44   20:44    
zwiń rozwiń Warszawa Anin 20:46   20:46    
zwiń rozwiń Warszawa Wawer 20:49   20:49    
zwiń rozwiń Warszawa Gocławek 20:51   20:51    
zwiń rozwiń Warszawa Olszynka Grochowska 20:54   20:54    
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 20:59   21:00    
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 21:02   21:02    
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 21:05   21:05    
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 21:07   21:09    
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 21:11   21:11    
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 21:14   21:17    
zwiń rozwiń Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 21:23   21:23    
zwiń rozwiń Warszawa Rakowiec 21:25   21:25    
zwiń rozwiń Warszawa Żwirki i Wigury 21:27   21:27    
zwiń rozwiń Warszawa Służewiec 21:29        

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Warszawie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ