Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Ostrów Wielkopolski   10:45 R 77513
zwiń rozwiń Biniew 10:51 10:52  
zwiń rozwiń Bronów 10:56 10:57  
zwiń rozwiń Taczanów 11:00 11:01  
zwiń rozwiń Pleszew 11:05 11:05  
zwiń rozwiń Kotlin 11:10 11:10  
zwiń rozwiń Witaszyce 11:15 11:15  
zwiń rozwiń Jarocin 11:20 11:21  
zwiń rozwiń Mieszków 11:26 11:26  
zwiń rozwiń Chocicza 11:32 11:32  
zwiń rozwiń Solec Wielkopolski 11:36 11:36  
zwiń rozwiń Sulęcinek 11:40 11:44  
zwiń rozwiń Środa Wielkopolska 11:50 11:50  
zwiń rozwiń Pierzchno 11:57 11:57  
zwiń rozwiń Kórnik 12:01 12:01  
zwiń rozwiń Gądki 12:04 12:05  
zwiń rozwiń Poznań Krzesiny 12:09 12:10  
zwiń rozwiń Poznań Starołęka 12:13 12:14  
zwiń rozwiń Poznań Dębina 12:16 12:17  
zwiń rozwiń Poznań Główny 12:21    

Dalsze informacje:

  • Przewozy Regionalne
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
  • klimatyzacja
  • dostęp dla wózków inwalidzkich

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się