Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdynia Główna   04:14 SKM96598
zwiń rozwiń Gdynia Wielki Kack 04:24 04:24  
zwiń rozwiń Gdańsk Osowa 04:31 04:31  
zwiń rozwiń Rębiechowo 04:35 04:35  
zwiń rozwiń Pępowo Kartuskie 04:39 04:39  
zwiń rozwiń Żukowo Wschodnie 04:43 04:49  
zwiń rozwiń Żukowo 04:51 04:51  
zwiń rozwiń Borkowo 04:54 04:54  
zwiń rozwiń Dzierżążno 05:00 05:00  
zwiń rozwiń Kartuzy 05:07    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • autobus szynowy

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się