Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Halle(Saale)Hbf   02:16 74644
zwiń rozwiń Halle-Ammendorf 02:21 02:21  
zwiń rozwiń Schkopau 02:24 02:24  
zwiń rozwiń Merseburg 02:27 02:28  
zwiń rozwiń Leuna Werke Nord 02:31 02:31  
zwiń rozwiń Leuna Werke Süd 02:33 02:33  
zwiń rozwiń Großkorbetha 02:37 02:37  
zwiń rozwiń Weißenfels 02:43 02:44  
zwiń rozwiń Leißling 02:48 02:48  
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf 02:54    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ