Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kjustendil   14:05 R 60265
zwiń rozwiń Sovoljano 14:28 14:28  
zwiń rozwiń Mazarachevo 14:38 14:38  
zwiń rozwiń Karshalevo 14:49 14:49  
zwiń rozwiń Dozhdevica 14:56 14:56  
zwiń rozwiń Cerovica 15:02 15:02  
zwiń rozwiń Leska 15:08 15:08  
zwiń rozwiń Kutugerci 15:14 15:14  
zwiń rozwiń Dolno Selo 15:23 15:23  
zwiń rozwiń Prekolnica 15:32 15:32  
zwiń rozwiń Gjueshevo 15:47    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się