Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Nordhausen   21:23 74898
zwiń rozwiń Werther 21:27 21:27  
zwiń rozwiń Wolkramshausen 21:30 21:30  
zwiń rozwiń Nohra(Wipper) 21:33 21:34  
zwiń rozwiń Wipperdorf 21:36 21:37  
zwiń rozwiń Bleicherode Ost 21:40 21:40  
zwiń rozwiń Gebra(Hainleite) 21:43 21:44  
zwiń rozwiń Sollstedt 21:48 21:48  
zwiń rozwiń Bernterode 21:52 21:52  
zwiń rozwiń Gernrode-Niederorschel 21:56 21:57  
zwiń rozwiń Hausen(Eichsfeld) 21:59 22:00  
zwiń rozwiń Leinefelde 22:04    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się