Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
zwiń rozwiń Opole Główne   12:02 R 64414 II/4
zwiń rozwiń Opole Groszowice 12:07 12:07    
zwiń rozwiń Opole Grotowice 12:11 12:11    
zwiń rozwiń Przywory Opolskie 12:15 12:15    
zwiń rozwiń Górażdże 12:21 12:21    
zwiń rozwiń Gogolin 12:26 12:26    
zwiń rozwiń Jasiona 12:32 12:32    
zwiń rozwiń Zdzieszowice 12:39 12:39   I/2
zwiń rozwiń Raszowa 12:45 12:46   I/2
zwiń rozwiń Kędzierzyn-Koźle 12:55      

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Przewozy Regionalne
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się