Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Siedlce   04:32 KM 91852 R2
zwiń rozwiń Siedlce Zachodnie 04:34 04:35  
zwiń rozwiń Sabinka 04:38 04:38  
zwiń rozwiń Kotuń 04:43 04:43  
zwiń rozwiń Koszewnica 04:47 04:47  
zwiń rozwiń Sosnowe 04:50 04:50  
zwiń rozwiń Grodziszcze Mazowieckie 04:54 04:54  
zwiń rozwiń Mrozy 04:58 04:59  
zwiń rozwiń Cegłów 05:03 05:03  
zwiń rozwiń Mienia 05:06 05:06  
zwiń rozwiń Barcząca 05:09 05:10  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki Anielina 05:12 05:13  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki 05:15 05:16  
zwiń rozwiń Wrzosów 05:19 05:20  
zwiń rozwiń Nowe Dębe Wielkie 05:22 05:23  
zwiń rozwiń Dębe Wielkie 05:24 05:25  
zwiń rozwiń Cisie 05:27 05:27  
zwiń rozwiń Halinów 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Sulejówek Miłosna 05:33 05:34  
zwiń rozwiń Sulejówek 05:35 05:36  
zwiń rozwiń Warszawa Wola Grzybowska 05:38 05:38  
zwiń rozwiń Warszawa Wesoła 05:40 05:41  
zwiń rozwiń Warszawa Rembertów 05:44 05:45  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 05:51 05:52  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 05:54 05:54  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 05:56 05:57  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 05:59 06:01  
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 06:02 06:03  
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia 06:06    

Dalsze informacje:

  • Koleje Mazowieckie
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • tylko 2 kl.

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ