Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wejherowo   02:35 SKM97702
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 02:37 02:37  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 02:39 02:39  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 02:42 02:42  
zwiń rozwiń Reda 02:45 02:46  
zwiń rozwiń Rumia 02:50 02:51  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 02:53 02:53  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 02:57 02:57  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 02:59 03:00  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 03:01 03:02  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 03:03 03:04  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 03:06 03:07  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 03:09 03:10  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 03:11 03:12  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 03:14 03:15  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 03:17 03:17  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 03:20 03:20  
zwiń rozwiń Sopot 03:23 03:24  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 03:25 03:26  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 03:27 03:28  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 03:29 03:30  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 03:32 03:32  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 03:34 03:35  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 03:36 03:38  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 03:40 03:40  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 03:42 03:42  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 03:45 03:46  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 03:48    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się