Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście   03:57 SKM95707
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 03:59 04:00  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 04:02 04:02  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 04:04 04:04  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 04:06 04:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 04:09 04:09  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 04:12 04:12  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 04:14 04:14  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 04:16 04:16  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 04:18 04:18  
zwiń rozwiń Sopot 04:20 04:21  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 04:23 04:23  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 04:26 04:26  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 04:28 04:29  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 04:31 04:32  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 04:34 04:35  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 04:36 04:37  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 04:40 04:40  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 04:42 04:42  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 04:44 04:45  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 04:46 04:46  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 04:50 04:51  
zwiń rozwiń Rumia 04:53 04:54  
zwiń rozwiń Reda 04:58 04:58  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 05:01 05:01  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 05:07 05:07  
zwiń rozwiń Wejherowo 05:10    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się