Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Plovdiv   17:20 R 80115
zwiń rozwiń Vagono-remontno Depo 17:24 17:24  
zwiń rozwiń Trakija 17:30 17:31  
zwiń rozwiń Skutare 17:38 17:39  
zwiń rozwiń Manole 17:46 17:47  
zwiń rozwiń Belozem 17:56 17:57  
zwiń rozwiń Opalchenec 18:03 18:03  
zwiń rozwiń Orizovo 18:07 18:08  
zwiń rozwiń Cherna Gora 18:15 18:16  
zwiń rozwiń Spasovo 18:27 18:27  
zwiń rozwiń Chirpan 18:32 18:33  
zwiń rozwiń Svoboda 18:48 18:49  
zwiń rozwiń Samuilovo 18:59 18:59  
zwiń rozwiń Mihajlovo 19:04 19:18  
zwiń rozwiń Kalojanovec 19:23 19:24  
zwiń rozwiń Hristijanovo 19:28 19:28  
zwiń rozwiń Elenino 19:31 19:31  
zwiń rozwiń Stara Zagora 19:36    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się