Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wejherowo   14:38 SKM97750
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 14:40 14:40  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 14:42 14:42  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 14:45 14:45  
zwiń rozwiń Reda 14:48 14:49  
zwiń rozwiń Rumia 14:53 14:53  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 14:55 14:55  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 15:00 15:00  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 15:02 15:03  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 15:04 15:05  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 15:06 15:07  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 15:09 15:10  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 15:12 15:15  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:16 15:17  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 15:19 15:20  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 15:22 15:22  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 15:25 15:25  
zwiń rozwiń Sopot 15:28 15:29  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 15:30 15:31  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:32 15:33  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 15:34 15:35  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 15:37 15:37  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 15:39 15:40  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 15:41 15:43  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 15:45 15:45  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 15:47 15:47  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 15:50 15:51  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 15:53    

Dalsze informacje:

  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • tylko 2 kl.
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ