Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Wejherowo   04:10 SKM97706
zwiń rozwiń Wejherowo-Nanice 04:12 04:12  
zwiń rozwiń Wejherowo Śmiechowo 04:14 04:14  
zwiń rozwiń Reda Pieleszewo 04:17 04:17  
zwiń rozwiń Reda 04:20 04:21  
zwiń rozwiń Rumia 04:25 04:26  
zwiń rozwiń Rumia Janowo 04:28 04:28  
zwiń rozwiń Gdynia Cisowa 04:32 04:32  
zwiń rozwiń Gdynia Chylonia 04:34 04:35  
zwiń rozwiń Gdynia Leszczynki 04:36 04:37  
zwiń rozwiń Gdynia Grabówek 04:38 04:39  
zwiń rozwiń Gdynia Stocznia 04:41 04:42  
zwiń rozwiń Gdynia Główna 04:44 04:45  
zwiń rozwiń Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 04:46 04:47  
zwiń rozwiń Gdynia Redłowo 04:49 04:50  
zwiń rozwiń Gdynia Orłowo 04:52 04:52  
zwiń rozwiń Sopot Kamienny Potok 04:55 04:55  
zwiń rozwiń Sopot 04:58 04:59  
zwiń rozwiń Sopot Wyścigi 05:00 05:01  
zwiń rozwiń Gdańsk Żabianka-AWFiS 05:02 05:03  
zwiń rozwiń Gdańsk Oliwa SKM 05:04 05:05  
zwiń rozwiń Gdańsk Przymorze 05:07 05:07  
zwiń rozwiń Gdańsk Zaspa 05:09 05:10  
zwiń rozwiń Gdańsk Wrzeszcz 05:11 05:13  
zwiń rozwiń Gdańsk Politechnika 05:15 05:15  
zwiń rozwiń Gdańsk Stocznia 05:17 05:17  
zwiń rozwiń Gdańsk Główny 05:20 05:21  
zwiń rozwiń Gdańsk Śródmieście 05:23    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
  • pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się