Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Kjustendil   13:25 R 60263
zwiń rozwiń Sovoljano 13:48 13:48  
zwiń rozwiń Mazarachevo 13:57 13:57  
zwiń rozwiń Karshalevo 14:09 14:09  
zwiń rozwiń Dozhdevica 14:16 14:16  
zwiń rozwiń Cerovica 14:22 14:22  
zwiń rozwiń Leska 14:28 14:28  
zwiń rozwiń Kutugerci 14:34 14:34  
zwiń rozwiń Dolno Selo 14:43 14:43  
zwiń rozwiń Prekolnica 14:52 14:52  
zwiń rozwiń Gjueshevo 15:07    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się