Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Nordhausen   20:03 74896
zwiń rozwiń Wolkramshausen 20:08 20:09  
zwiń rozwiń Bleicherode Ost 20:16 20:16  
zwiń rozwiń Gebra(Hainleite) 20:19 20:20  
zwiń rozwiń Sollstedt 20:24 20:24  
zwiń rozwiń Bernterode 20:28 20:28  
zwiń rozwiń Gernrode-Niederorschel 20:32 20:33  
zwiń rozwiń Hausen(Eichsfeld) 20:35 20:35  
zwiń rozwiń Leinefelde 20:39    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się