Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Warszawa Zachodnia   03:27 KM 19891 R2
zwiń rozwiń Warszawa Ochota 03:30 03:31  
zwiń rozwiń Warszawa Śródmieście PKP 03:33 03:34  
zwiń rozwiń Warszawa Powiśle 03:37 03:37  
zwiń rozwiń Warszawa Stadion 03:39 03:40  
zwiń rozwiń Warszawa Wschodnia 03:42 03:50  
zwiń rozwiń Warszawa Rembertów 03:56 03:57  
zwiń rozwiń Warszawa Wesoła 04:01 04:02  
zwiń rozwiń Warszawa Wola Grzybowska 04:04 04:04  
zwiń rozwiń Sulejówek 04:06 04:07  
zwiń rozwiń Sulejówek Miłosna 04:09 04:09  
zwiń rozwiń Halinów 04:12 04:13  
zwiń rozwiń Cisie 04:15 04:16  
zwiń rozwiń Dębe Wielkie 04:18 04:19  
zwiń rozwiń Nowe Dębe Wielkie 04:20 04:21  
zwiń rozwiń Wrzosów 04:23 04:24  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki 04:28 04:29  
zwiń rozwiń Mińsk Mazowiecki Anielina 04:31 04:32  
zwiń rozwiń Barcząca 04:34 04:35  
zwiń rozwiń Mienia 04:38 04:38  
zwiń rozwiń Cegłów 04:41 04:42  
zwiń rozwiń Mrozy 04:45 04:46  
zwiń rozwiń Grodziszcze Mazowieckie 04:49 04:50  
zwiń rozwiń Sosnowe 04:53 04:54  
zwiń rozwiń Koszewnica 04:57 04:57  
zwiń rozwiń Kotuń 05:01 05:02  
zwiń rozwiń Sabinka 05:07 05:07  
zwiń rozwiń Siedlce Zachodnie 05:11 05:11  
zwiń rozwiń Siedlce 05:14 05:15  
zwiń rozwiń Siedlce Wschodnie 05:17 05:18  
zwiń rozwiń Białki Siedleckie 05:20 05:20  
zwiń rozwiń Kosiorki 05:23 05:23  
zwiń rozwiń Borki-Kosy 05:26 05:26  
zwiń rozwiń Dziewule 05:30 05:30  
zwiń rozwiń Radomyśl 05:33 05:33  
zwiń rozwiń Krynka Łukowska 05:36 05:36  
zwiń rozwiń Łuków 05:42    

Dalsze informacje:

  • tylko 2 kl.
  • przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
  • Koleje Mazowieckie

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się