Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Bojchinovci   19:50 R 7625
zwiń rozwiń Rakevo 20:01 20:01  
zwiń rozwiń Krivodol 20:07 20:08  
zwiń rozwiń Vraca 20:27 20:30  
zwiń rozwiń Zverino 20:57 20:58  
zwiń rozwiń Svoge 21:34 21:35  
zwiń rozwiń Sofia Sever 22:04 22:05  
zwiń rozwiń Sofia 22:10    

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się