Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Eisenach   20:09 92637
zwiń rozwiń Wutha 20:14 20:14  
zwiń rozwiń Schönau(Hörsel) 20:16 20:17  
zwiń rozwiń Sättelstädt 20:19 20:20  
zwiń rozwiń Mechterstädt 20:22 20:22  
zwiń rozwiń Fröttstädt 20:25 20:26  
zwiń rozwiń Gotha 20:31 20:32  
zwiń rozwiń Seebergen 20:36 20:36  
zwiń rozwiń Wandersleben 20:40 20:40  
zwiń rozwiń Neudietendorf 20:43 20:44  
zwiń rozwiń Erfurt-Bischleben 20:48 20:48  
zwiń rozwiń Erfurt Hbf 20:54 21:02  
zwiń rozwiń Vieselbach 21:08 21:08  
zwiń rozwiń Hopfgarten(Weimar) 21:12 21:12  
zwiń rozwiń Weimar 21:18 21:20  
zwiń rozwiń Oßmannstedt 21:25 21:25  
zwiń rozwiń Apolda 21:30 21:31  
zwiń rozwiń Niedertrebra 21:35 21:35  
zwiń rozwiń Bad Sulza 21:39 21:39  
zwiń rozwiń Großheringen 21:42 21:42  
zwiń rozwiń Bad Kösen 21:46 21:46  
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf 21:51    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies i podoobych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Rozumiem i zgadzam się