Rozkład Jazdy PKP

Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
zwiń rozwiń Saalfeld(Saale)   21:35 74679
zwiń rozwiń Rudolstadt-Schwarza 21:39 21:40  
zwiń rozwiń Rudolstadt(Thür) 21:43 21:44  
zwiń rozwiń Uhlstädt 21:49 21:50  
zwiń rozwiń Zeutsch 21:53 21:53  
zwiń rozwiń Orlamünde 21:56 21:56  
zwiń rozwiń Kahla(Thür) 22:01 22:01  
zwiń rozwiń Rothenstein(Saale) 22:05 22:06  
zwiń rozwiń Jena-Göschwitz 22:09 22:10  
zwiń rozwiń Jena Paradies 22:14 22:15  
zwiń rozwiń Jena Saalbf 22:17 22:17  
zwiń rozwiń Jena-Zwätzen 22:20 22:20  
zwiń rozwiń Porstendorf 22:23 22:23  
zwiń rozwiń Dornburg(Saale) 22:27 22:27  
zwiń rozwiń Camburg(Saale) 22:32 22:33  
zwiń rozwiń Bad Kösen 22:41 22:42  
zwiń rozwiń Naumburg(Saale)Hbf 22:48 22:58  
zwiń rozwiń Großheringen 23:07    

Dalsze informacje:

  • ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
  • Rampa w pociągu: zgłoszenie 01805-512512 *
  • gniazdko dla laptopów
  • automat biletowy w pociągu

Nasz serwis używa ciasteczek do profilowania prezentowanych treści, w tym reklam, co umożliwia dopasowanie treści do potrzeb użytkowników. Dlatego prosimy, abyś zgodził się na przechowywanie w Twojej przeglądarce ciasteczek. Ponieważ niektóre treści, w tym reklamy przygotowywane mogą być przez podmioty zewnętrzne, informacje o ciasteczku będziemy udostępniać naszym partnerom biznesowym. Zgoda jest dobrowolna.

NIE ZGADZAM SIĘ ZGADZAM SIĘ